Beatlemania logo

22.Celorepublikové setkání Beatlemaniaků

4.12. Říčany -Kulturní centrum Labuť

A právě koncertem The Backwards společně s dalším programem jsme oslavili společně 4.12.2015 v Říčanech nejen 20 let skupiny The Backwards na podiích, ale také 20 let jejich spolupráce s Celorepublikovým fanklubem The Beatles, který jim zasvětil své 22.Celorepublikové Setkání Beatlemaniaků, které už je bohužel minulostí. Setkání dopadlo nejlépe za 22 let, co je klub pořádá a dokonce překonalo i tolik populární akce na Opatově. Níže v malé fotogalerii si prohlédněte jaké to 4.12.2015. v Říčanech bylo! Toto konstatování si dovolujeme na základě odezvy z řad návštěvníků, které jsou ve zkratce také níže uvedeny. Členové klubu, kteří se nemohli akce zúčastnit si budou moci pořídit během roku DVD záznam z této akce (viz informace v posledním čísle fanzinu Beatlemánie č.4/015, kde bude také podrobná reportáž). Malý šot jste mohli už vidět ve vysílání TV Nova 8.12.2015. v pořadu "Víkendový magazín".

ZAČALI JSME PIETOU A VZPOMÍNKOU NA JOHNA A GEORGE A NÁSLEDNĚ ODSTARTOVALI MUZIKOU 60 LET V PODÁNÍ PRAŽSKÉ SKUPINY "AND THE END"


12.Skupina-And The End - UPR

IMG 8669-UPR baskyt DSC04038-UPR-bub DSC03986-OPR solo

IMG 8646 UPR zpev

A PAK PŘIŠEL PRVNÍ HOST VEČERA - WABI DANĚK


DSC03863 -UPR DSC03872 -OPR IMG 4039-OPR

Wabi byl víc, než super. Nálada výborná, sál nažhaven na další program a klubáci září!IMG 4023 -OPR 5.Beatlemaniaci-OPR

A PAK TO PŘIŠLO, HLAVNÍ HVĚZDA VEČERA PŘICHÁZÍ: THE BEATLES KONEČNĚ PŘIJELI I DO ŘÍČAN, ALIAS PRVNÍ ČÁST KONCERTU THE BACKWARDS ZAČÍNÁ.....44.THE BACWARDS 1.cast vystoupeni-OPR


DSC04476 IMG 8701 -OPR

IMG 8706-OPR IMG 8707 -OPR IMG 8708-OPR

A PROTOŽE TO BYLO SETKÁNÍ 22, TEDY PLNÉ DVOJEK, NEMOHL CHYBĚT TAKÉ DRUHÝ HOST: PETR KOLÁŘ SE SVOJI SKUPINOU


83.PETR KOLAR Opr


IMG 3989 -opr. IMG 3988 -opr. IMG_3987_-_opr.


DSC04605 -opr DSC04626 -opr DSC04589 - opr

BLÍŽÍ SE FINÁLE A DRUHÁ ČÁST VYSTOUPENÍ THE BACKWARDS. JE TO OPRAVDU DRAMATURGICKÉ VYVRCHOLENÍ POŘADU I ÚŽASANÉ NÁLADY VŠECH, CO V ŘÍČANECH BYLI!!


99.THE BACWARDS 2.cast vystoupeni OPR

92.THE BACWARDS 2.cast vystoupeni Mimi as Paul-Miroslav Dzunko 93.THE BACWARDS 2.cast vystoupeni Dali as John-Dalibor Stroncer -OPR 91.THE BACWARDS 2.cast vystoupeni Fero as George-Frantisek Suchansky OPR 94.THE BACWARDS 2.cast vystoupeni Dano as Ringo-Daniel Skorvaga -OPR

IMG 4077 - OPR

DSC04856 OPRR

A NAJEDNOU, NEŽ JSME SE NADÁLI BYL KONEC. NIKOMU SE DOMU MOC NECHTĚLO, ALE TOMUTO MUŽI SPADL KÁMEN ZE SRDCE , BYL POSLEDNÍM, CO SE S NÁMI LOUČIL... PROČ? PROTOŽE TOHLE VŠECHNO ZAVINIL A SPOLEČNĚ S TĚMI, CO JSME SI PROHLÍŽELI PRO VŠECHNY FANDY BEATLES PŘIPRAVIL!


DSC05200 -OPR 17.Jirka Svatek uvadi Wabi Danka IMG 8664 -opr.

TAKŽE PŘÁTELÉ THE BEATLES, ZA ROK V ŘÍČANECH OPĚT NA VIDĚNOU !

******

Plánovaná akce v Pasohlávkách proběhla úspěšně, k velké spokojenosti zúčastněných v datech od 18.září do neděle 20.září 2015 .

Podívejte se jak bylo....


Beatles vzdy po ruce klubaci tanci klubaci-diskuze 2

nalada vyborna spolecna moderace svatekUrbanek


Chutnalo vse, dalsi sklipek moderator


cela parta


Bohužel neaprílová a velmi smutná zpráva všem příznivcům The Beatles a členům celorepublikového fanklubu The Beatles oznamuje:

1.4.2015. zemřela Cynthia Lennon ve věku 76 let


Cynthia solo

Cynthie byla první manželkou Johna Lennona, matkou jeho prvního syna Juliena, který bohužel na svých narozeninách, které budou přesně za týden (8.4.) už maminku mít nebude…

Cynthia rodina

Říká se, že první láska nerezaví… Bůh suď, zda li to platilo u Johna, či nikoliv? Ale pravdou je, že ty první lásky bývají vždy nejpoctivější a citově nejsilnější. Ne jinak to bylo u Johna, který si Cynthii vybral a našel ve věku, kdy byl vlastně ještě nedospělý chlapec a ve chvíli, kdy zjistil, že bude otcem se však zachoval jako správný muž! Lidé, kteří projdou tím, čím prošli všichni členové Beatles se zákonitě povahově i názorově změní a vybírají si většinou ženy nové. Zda li je to vždy správná volba, nechám už na Vaše vlastní posouzení.

Cynthia John

Cynthii měli všichni rádi i v době, kdy už na scéně stála druhá nová žena Yoko Ono, o které bohužel totéž říci zcela nejde. Možná, že právě teď, už tam kdesi nahoře John a Cynthie dohánějí to, co na zemi zanedbali, či pokazili. Nechť je Vám země lehká.

***

DALŠÍ POČIN RINGO STARRA !!!

V úterý 31.3.2015. se oficiálně na trhu objevuje úplně nové, řadové, sólové album Ringo Starra s titulem „Postcards from Paradise“!

Na albu se podíleli členové bývalé i současné doprovodné skupiny Ringo Starra, a to: Steve Lukather, Todd Rundgren, Gregg Rolie, Richard Page, Warren Ham a Gregg Bissonette. Album Obsahuj 11 nových písniček.

Rory and the Hurricanes
You Bring the Party Down
Bridges
Postcards From Paradise
Right Side of the Road
Not Looking Back
Bamboula
Island in the Sun
Touch and Go
Confirmation
Let Love Lead

Členové fanklubu najdou podrobnou recenzi a detailní informace o novém CD Ringo Starra v prvním čísle svého fanzinu Beatlemánie, která je toho času ve výrobě a ke svým členům dorazí do konce měsíce dubna.

postcards-cover -upraveny

DALŠÍ NOVINKA TAKÉ POTĚŠÍ...

Vydavatelství VOLVOX GLOBATOR vydává v reedici jednu z nejlepších publikacích o písničkách The Beatles, které se za ta léta stala jakousi příruční biblí všech, co se hlouběji zajímjí o skladby skupiny The Beatles. Jedná se o knihu "Revoluce v hlavě" od autora Iana MacDonalda. Doporučujeme všem, kdo tuto ještě nemají si ji pořídit! Chronologicky řazené písně, tak jak vycházeli postupně na singlech a albech tu všechny najdete patřičně rozdělené a popsané!

Knizka