Beatlemania logo

PRÁVA A VÝHODY POSKYTOVANÉ ČLENŮM FANKLUBU

Každý člen má právo na odběr 4 ks klubových fanzinů "Beatlemánie" do kalendářního roku. Časopis vychází kvartálně, a to tak, že poslední číslo roku dochází vždy až počátkem roku následujícícho. Data expedice nejsou přesně určena a dodací lhůta klouže, dle výrobních možností klubu.

Každý nový člen má právo na odkup starších čísel fanzinu "Beatlemánie" z dob, kdy nebyl členem za jeho režijní cenu, pokud tyto jsou ve skladu klubu.

Každý člen má právo na slevy vstupenek v rozmezí 20 až 30% z ceny při akcích pořádaných klubem, i když jsou tyto určeny i pro běžnou veřejnost.

Každý člen může na aktivity klubu vzít sebou své blízké za klubovou cenu stejnou, jako platí sám člen (myšleno na organizované společné klubové zájezdy, ponejvíce na festivaly Beatleweek v Liverpoolu). Tato zásada neplatí pro koncertní akce klubem pořádané (Celorepublikové setkání Beatlemaniaků a pod.)

Mezi další podružné výhody patří distribuce video-DVD nosičů, které byly pořízeny na aktivitách klubu za režijní cenu. Člen klubu se může obracet na vedení klubu se všemi dotazy souvisejícími s tvorbou a existencí skupiny The Beatles a jejich ex-členů. Klub umožňuje svým členům inzerovat prodej a nákup všeho, co souvisí se zájmy fanklubu The Beatles na stránkách klubového fanzinu, a to zcela zdarma.

Fanklub rád pomůže s dramaturgickou, či další organizační činností všem členům klubu, kteří by v okolí svého bydliště chtěli organizovat jakékoliv kulturní akce, tématicky zaměřené na "beatlesáckou tématiku" ( koncerty, diskotéky, hudebně populární pořady a podobně).

Fanklub umožňuje nákup se slevou u většiny vycházejících knižních publikací o Beatles v Čechách, které jsou členům zasílány na dobírku, na základě členské objednávky. S většinou velkých vydavatelství má fanklub velmi dobré vztahy, které jsou realizovány právě těmito slevami (nakladatelství Volvox Globátor, Svojtka, Slovart a další). Také se k novinkám s touto tematikou dostáváme jako první a nehrozí nám jejich následné vyprodání.

Poslední sice těžko finančně vyčíslitelnou výhodou fanklubu je fakt, že můžete trávit svůj volný čas s těmi, co mají stejné zájmy, jako vy. Právě mezi nimi můžete najít nejen nové přátele, ale jak zkušenost ukázala i celoživotní partnery. Často mezi klubáky zjistíte, jak vypadá to opravdické přátelství, které je nesobecké a na výhody a peníze se nepočítá, ale to už se ptejte těch, co s námi "beatlesáckou káru" táhnou víc, jak 10 let.

paul2.gif rin2.gif geor2.gif john2.gif